Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 15 дек 2017 04:34

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 648 мнения ]  Отиди на страница Предишна 140 41 42 43 44
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 25 сеп 2014 01:27 
Извън линия

Здравейте,отдавна следя с интерес всичко публикувано за този ветроход в няколко форума български и руски.Най лошото в случая че едва когато се усъмних в Деагостинските инструкции за сглобяване,се разрових в нета и открих тези форуми.Но за мое огромно съжаление вече бях сглобил целия корпус с "изцикления" паркет по палубите,боядисания фалшборд неокомплектован с дъски,естествено че и оръдията бях залепил.Да дразнеха ме с този златен блясък на латун,но ми дойде в повечко когато оръдията на горната палуба сочеха дъното заради несъобразените размери от производителя.Начинаещ съм това ми е първия модел,макар на времето да бях в кръжок по ракетомоделизъм,се предоверих на инструкциите дадени от деагостини.Оставих го на секцията за няколко месеца да ми мине разочарованието поради факта че правя кораб по свободни съчинения,но така и така имам всички части го започвам отново.Изкъртих оръдията и в момента им придавам по автентичен вид,изкъртих и гадните джамове,въодушевих се като видях diavolo_696 какви детайли е натворил,и igroeg с какво старание работи.Между другото искам да честитя златните медали на Л.Ненов,С.Нарлев и останалите участници от световното в Стара Загора.Нека дръпна с материала и ще постна снимки.

Нагоре
МнениеПубликувано: 31 яну 2015 12:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Дерзаете ли ?

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 ное 2016 16:02 
Извън линия

Добре дошъл, с тази подготовка щях да те нахокам, че ще правиш този кораб, но щом си купил списанията, действай. Да не стават зян, пък и бая пари си похарчил.
Само бих ти препоръчал да пуснеш собствена тема, най-отдолу на форума избираш "ветроходни", цъкаш на нова тема, пишеш заглавие и това което си постнал му правиш копи-пейст или го напиши наново. Така по-лесно ще следим работата ти, а и не е коректно да товариш чужда тема. Снимките можеш да качваш директно във форума, така няма да се затрият ако пропадне сайта за споделяне, както се случи при нас.

Успех.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 648 мнения ]  Отиди на страница Предишна 140 41 42 43 44

Всички времена са UTC+02:00