Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 20 фев 2018 21:36

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: www.dishmodels.ru
МнениеПубликувано: 20 ное 2010 12:51 
Извън линия
Потребителски аватар

Предполагам всички знаете този сайт и някой от вас може и да има регистрация там.

Че така. Преди 3 седмици някъде се престраших, и колкото и да не смятам, че мой модел все още е точно за този сайт, реших да пусна ревюто на М48. Чаках известно време и тази седмица, на 17-ти ноември ревюто бе одобрено и публикувано. Супер, въпреки, че се чувствам все едно дете от забавачницата е отишло при големите батковци от гимназията и е седнало на една маса за да говорят на един език. Просто къде-къде другите там са по-напред от мене (светлинни години)

Та имам някои въпроси относно сайт и ревютата там. Първо не намерих много българи там. Единствено Красимир Стефанов и мисля, че някой си stefeca (мисля, че е от форума на scalemodel-bg), от скоро и аз.
Някои неща по сайта не са ми ясни и не мога да се ориентирам в тях. Първо: голямо изхвърляне ли е от моя страна да пускам там модели, при положение, че там има уникално добри работи на големи професионалисти. Второ, като си правих регистрацията имаше едно условие, което не можах да разбера и сега не мога да го намеря повторно за да го разгледам отново - казваше, че ако нямаш 1000 поста или 1000 посещения на форума за 90 дни и регистрацията се заличава. А техния форум ми е някаква голяма мъгла какво се прави там. Още повече, че бъкел руски не знам, безсмислено е да пиша там, защото ще мъдря коментари само от сорта на "а, добра работа". А иначе индивидуалните ми посещения за последните седмици са 6 за самия сайт, което пък също е много далеч от 1000. Трето какво означават някои цифри в ревюто. Имам предвид, там където пише "преглеждания" има скоби и някакво число. При моя модел но днес сутринта то беше 0, а днес е 16, не знам какво означава това. А самите преглеждания на модела са 996.

Прикачен файл:
untitled.jpg
untitled.jpg [ 146.24 KиБ | Видяна 875 пъти ]

Както виждате сега на скрийншута цифрата е 0, като започнах да пиша този пост беше 16, след това стана 2, а сега е на 0. Това да не би да се потребители, които гледат ревюто в момента? Но така и така сигурно второ няма да има, защото нямам модел за ревю, а и 1000 поста или посещения за 90 дни не мога да направя.

И кажете дали знаете и други българи да имат регистрации в този сайт.

P.S. На снимките, модела е без изпратените ми от UNIOR въжета.

Последна промяна от Иво на 22 юни 2011 17:23, променено общо 1 път.

Нагоре
 Заглавие: Re: www.dishmodels.com
МнениеПубликувано: 20 ное 2010 20:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Привет, Иво!
Току-що и аз се регистрирах в този сайт. Това, което можах да преведа е, че ако за два месеца или 60 дни не прочетеш 1000 съобщения по различни теми, регистрацията ще бъде заличена. Наистина форумът е доста сложен и аз не мога да се оправя в него. До момента твоята тема е прегледана от 1017 човека и нямаш отговори по нея. Не виждам защо да не пускаш модели там.
Успех! :thumleft:

Нагоре
МнениеПубликувано: 20 ное 2010 20:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Само, че къде точно да търся тези мнения? Техния форум прилича на нещо като чат секция и е доста особено оформен. А защо няма да мога да качвам модели, ами просто - след 60 дни ще ми делнат профила :D , а след това ако искам да кача модел сигурно ще трябва нова регистрация. Смисъл, че ми е трудно нещо да направя 1001 прочитания, сега ще се помъча да видя какво мога да направя, но до колко виждам то няма брояч за това колко ми остават, т.е може на 59 ден да съм само на един коментар от постоянната регистрация и да не го направя ще ме заличат.
При триене на профил сигурно се изтриват и показаните ревюта, логично ми изглежда, защото те стоят в профила на потребителя и от там могат да се редактират и махат по собствено желание. Също така стоят и там докато не се одобрят за публикуване.

Нагоре
МнениеПубликувано: 20 ное 2010 20:27 
Извън линия
Потребителски аватар

Значи, че ако това е така, както го говорим, всеки ден трябва да четеш по 17 съобщения или да прегледаш толкова модели. Наистина тъпа история.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC+02:00