Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 15 авг 2018 12:49

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 07 окт 2010 15:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Academica написа:
Aribert написа:
...Сега когато трябва да се гласува...гласували 6 човека...

Да гласувам - добре. Лесно е. Цък! И - готово!
Ама пише: - В коя тема бихте участвали?
И поради това, че нямам физическа възможност да участвам - не гласувам. Предполагам важи и за доста от останалите потребители, колеги и т.н. :)
Ако кажете, че може да гласувам, без да учасвам и после само да гледам сеир :D ОК. Гласувам с 2 ръце. :D

Според мен - може!

Нагоре

МнениеПубликувано: 07 окт 2010 15:40 
Извън линия
Потребителски аватар

wolfenstein написа:
Аз също искам да участвам и имам с какво, но още един започнат модел ще ми дойде в повече, при положение че имам три недовършени и в трите груп билда. ;)

И аз работя по билда за прехващачите, също съм зает теост...с два модела.
И нямам възможност да се включа в нов билд, поне не веднага.
Еми какво?? Да стане 9 месечен, 12....той и без това ми се чини да е по-обширен. Като мога-веднага атакувам :) /това е двусмислие.../
Не мисля че ще има разводняване, ами повече активност. Аз ще се включа в билда ехееееее...напролет. Ама ето Моцарт прави хубави модели, ще ми е интересно да гледам. Само за сравнение, в билда за прехващачите има летаргични теми, които с дни не се посещават. И по-добре да гледам Су-7 в развитие в един билд, макар празен засега, отколкото да гледам неактивни теми в друг 'пълен' такъв.
Може би бъркам,ама по добре да се гласува,да има активност...отколкото да няма.

Нагоре

МнениеПубликувано: 07 окт 2010 15:51 
Извън линия

Aribert написа:
Като мога-веднага атакувам :) /това е двусмислие.../

Абе на това май тафталогия му се викаше, не двусмислие, ама карай да върви.
За да не съм офф, аз все още се триумя. Първо, за сметка на реактивния билд избутах дву/три моторния билд в трета глуха /то си има и друга причина де, Крусдейдъра е за подарък и там ща не ща съм притиснат от късия срок/. Второ, вече съм се записал за хеликоптерния билд, който събра доста желаещи при предлагането си, но ако не ме лъже паметта, решихме да го стартираме след нова година. И след една елементарна сметка излиза, че участвам в два билда и чакам началото на трети, а в тоя ред на мисли само четвърти билд ми липсва :o ! Иначе идеята за "граунд атак" билд ми допада, веднага се сещам, че в склада има един Италерски /всъщност Акурат Миничърс/ ИЛ-2 който напълно отговаря на темата. Ако билда се пусне с един дълъг срок, година да кажем, що пък да не се запиша.

Нагоре

МнениеПубликувано: 07 окт 2010 15:56 
Извън линия
Потребителски аватар

KONGO79 написа:
Aribert написа:
Като мога-веднага атакувам :) /това е двусмислие.../

Абе на това май тафталогия му се викаше, не двусмислие, ама карай да върви.
За да не съм офф, аз все още се триумя. Първо, за сметка на реактивния билд избутах дву/три моторния билд в трета глуха /то си има и друга причина де, Крусдейдъра е за подарък и там ща не ща съм притиснат от късия срок/. Второ, вече съм се записал за хеликоптерния билд, който събра доста желаещи при предлагането си, но ако не ме лъже паметта, решихме да го стартираме след нова година. И след една елементарна сметка излиза, че участвам в два билда и чакам началото на трети, а в тоя ред на мисли само четвърти билд ми липсва :o ! Иначе идеята за "граунд атак" билд ми допада, веднага се сещам, че в склада има един Италерски /всъщност Акурат Миничърс/ ИЛ-2 който напълно отговаря на темата. Ако билда се пусне с един дълъг срок, година да кажем, що пък да не се запиша.

ТаВталогия се казва и означава претрупване на изречението с една и съща дума. Кат не си учил в езиково а в математическо, си трай :) Двусмислието ми идва от Ground Attack Group Build, и аз 'атакувам'. Тоест включвам се в билда атакувайки го, и участвам с атакуващ аероплан :) :farao:
После, аз съм ЗА както и ти, защото се задават Ил-2ки в 32ри. Имам Суфа, Фантом, Ф-15Е в 32ри....
Перфектни са.
Нека стане билд, с дълъг срок.

Нагоре

МнениеПубликувано: 07 окт 2010 19:43 
Извън линия
Потребителски аватар

Гласуването завърши, бе създаден нов подфорум за груповия билд. По предложение на участници срокът на този билд е една година. За повече подробности - темата тук: viewtopic.php?f=90&t=1487

Изображение

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 00:57 
Извън линия
Потребителски аватар

Във връзка с наближаващия край на първите два групбилда във форума ви приканвам да направите предложения за следващите две теми, които ще започнат от 1 Януари 2011.

До момента най-много желаещи има за Винтокрили (хеликоптери, конвертоплани, аутожири) и Самоходни артилерийски установки (самоходни/щурмови оръдия, гаубици, противотанкови самоходки). До края на тази седмица очаквам предложения, които да включа в гласуването (ще влязат до 10 теми). Моля ви за по-кратки изложения, тъй като времето на всички ни е кът.

Изображение

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 01:46 
Извън линия
Потребителски аватар

:cheers: Гласувм за САУ-та, ще участвам с 2 броя. :sunny:

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 06:50 
Извън линия

И аз гласувам за САУ-та и груп билд за танкове от ВСВ!

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 08:10 
Извън линия
Потребителски аватар

pgp000 написа:
До края на тази седмица очаквам предложения, които да включа в гласуването (ще влязат до 10 теми). Моля ви за по-кратки изложения, тъй като времето на всички ни е кът.

Предложение. Понеже сме десетина човека на кръст предлагам анкетата да не е анонимна, а след като се съберат предложенията (10 са много - по-добре 5 авиация и 5 БТТ) всеки който планира да участва да си пусне мнението с класация на петте теми от 1 до 5. Начисляване на точки в обратен ред - 1-во място 5 точки и т.н. Събралата най много точки става тема на ГБ. По този начин ще избегнем 25 гласували, а 5 участника.

Не налагам мнение, лично аз ще участвам при всякакъв вид гласуване и тема (досега май не съм пропуснал ГБ :scratch: ).

Моите предложения - авиация - палубна авиация.
БТТ - БТР-и (ако може 60П :lol: )

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 12:29 
Извън линия
Потребителски аватар

Американските машини Stryker (Light Armored Vehicle) към каква точно категория могат да спаднат? Става въпрос за Stryker просто с картечница .50 cal, а не тези с оръдието. :?

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 16:02 
Извън линия
Потребителски аватар

Моето предложение за груп билд на авиационна тема е SAR... поради простата причина, че цветовите схеми са мн. интересни и различни. А за пълзящите няма да вземам отношение защото нямам намерение да участвам на този етап

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 16:07 
Извън линия
Потребителски аватар

Аз предлагам нещо като танкове от ВСВ или по-общо бронирани от ВСВ.Предполагам ще има много навити.

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 16:18 
Извън линия

Да аз съм навит за предложението ти ще участвам с M4 Firefly на Revell! :thumleft: :thumright:

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 16:27 
Извън линия
Потребителски аватар

Да,аз МНОГО искам да участвам със Панцера дето си го чакам за Коледа,съпътстван от една хубава диорамка.

Нагоре

МнениеПубликувано: 23 дек 2010 16:58 
Извън линия
Потребителски аватар

Виетнам! Авиация и Бронетехника, както американска така виетнамска (руска). Като условието самите машини да пресъздават такива от войната, а не просто американски или руски машини.
Също Ирак, Афганистан или като цяло пустинните боеве, както сега, така и тези преди години, също авиация и сухопътна техника.

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Тази тема е заключена, не можете да променяте мнения или да публикувате нови отговори.  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 Следваща

Всички времена са UTC+03:00