Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 14 дек 2019 11:01

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 02 мар 2009 15:34 
Извън линия

Здрасти,

може ли някой да ми помогне откъде в България (за предпочитане София или Бургас) могат да се намерят миниатюри на войници от Наполеоновите войни 1/72 с производител Италери. Предварително се извинявам ако не поствам въпроса си на подходящото място. ;)

Нагоре
МнениеПубликувано: 03 мар 2009 19:11 
Извън линия
Потребителски аватар

В София - на Вискяр, Манинкия Цум, Кирил и Методии, Младост-пазара - има където и да отидеш

Нагоре
МнениеПубликувано: 18 апр 2014 12:15 
Извън линия

Аз имам доста фигурки - англичани, французи, руснаци. Пехота, артилерия и кавалерия. Тел. ми е 0888891207.

Нагоре
МнениеПубликувано: 22 апр 2014 14:21 
Извън линия
Потребителски аватар

camaro написа:
В София - на Вискяр...

Това отдавна е на ул. "Кричим" - срещу здравата маса (или май беше Здравната каса? :? ) :D

Нагоре
МнениеПубликувано: 29 апр 2014 10:19 
Извън линия
Потребителски аватар

Super M написа:
Здрасти,

може ли някой да ми помогне откъде в България (за предпочитане София или Бургас) могат да се намерят миниатюри на войници от Наполеоновите войни 1/72 с производител Италери. Предварително се извинявам ако не поствам въпроса си на подходящото място. ;)

В България може да ги намериш основно в интернет. На нито едно от местата описани от колегите не е останало нищичко от Наполеоновите войни. Евентуално из книжарниците на моловете може да намериш някой собствен сет на Звезда(бегай далече от Италери по тая тематика! особено ако търсиш французи или руснаци) ама не е много сигурно.
А сега може да споделиш за какво точно ти трябват и да видим дали не мога да помогна с нещо, че из къщи се подмоткват към 15 комплекта на тая тематика(британци, руснаци и французи основно - французите доволно добре представени, включително и чрез част от съюзниците им - саксонските кирасири и чрез разни елитни полкове като Старата гвардия, всички си имат линейна пехота, кавалерия и собствена артилерия) и ако част от фигурките с удоволствие бих ги дал(за колекционерски цели не ми трябва всички). Начина за връзка с мене(тука влизам рядко) е ayanakiev@gmail.com.

Впрочем понеже по-горе споменах да бегаш от италери. Последните има смисъл човек да ги ползва единствено ако търси британци и е изпуснал разни стари сетове на Ревел пък и защото предлагат малко по-голямо разнообразие според тях си. Обаче предлагат примерно Scots Grays (единия от двата батальона на Royal Scots Guards), та за полка умишлено са подбирани масивни коне и дълги и здрави на вид шотландци(нападението на Grays е изглеждало така както в наши дни изглежда атаката на танкова дивизия с пълния и състав) обаче дърварите от Италери предлагат едни нисички кльщльовци дето в сравнение с руските кирасири и хусари на Звезда мязат на хронично недохранвани люде с нелекуван рахит.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 5 мнения ] 

Всички времена са UTC+02:00