Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 18 авг 2018 21:45

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Отговори  [ 836 мнения ]  Отиди на страница Предишна 152 53 54 55 56
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Филми
МнениеПубликувано: 19 дек 2017 23:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Аз пък да се похваля - вчера за пръв път гледах The Force Awakens. Мислил съм си че Rogue One е последната серия и абсолютно тотално не съм знаел за The Force Awakens. Ама вчера го гледах. :) Не знам от годините ли е или е от филма, ама като бях малък преди години първите серии дето гледах сякаш по-ми харесваха. Сега леко "изкуствено" изглеждат актъорите - изкуствени реплики, интонации, движения... Да го видим този новия The Last Jedi като излезе на торент, ама хич не съм оптимист нещо.

Нагоре
МнениеПубликувано: 20 дек 2017 13:03 
Извън линия
Потребителски аватар

А някой знае ли как се казва имперския BB-8, че много ми хареса дизайна му, предполагам че Бандай ще му пуснат модел?

P.S. всъщност видях, BB-9E ;)

Изображение

Нагоре
МнениеПубликувано: 20 дек 2017 13:34 
Извън линия

Цитат:
The Last Jedi като излезе на торент

Викаш, не си струва да дадеш 7-8 лв ?!

Нагоре
МнениеПубликувано: 20 дек 2017 19:31 
Извън линия
Потребителски аватар

О да, абсурд да гледам SW на кино.... Серия No2 и No3 ми бяха любими като за кино, ама оттам нататък не ме блазнят тези серии чак толкова. 3тата серия си спомням 4е даже май 2 пътия я гледах на кино, преди много много години... :)) После не ги пропускам на PCто, ама просто заради името на филма ги гледам. ;)

Нагоре
МнениеПубликувано: 05 яну 2018 13:34 
Извън линия
Потребителски аватар

Я да споделя аз какво гледах напоследък...
След разочарованието от новия Star Wars си дръпнах ей това филмче:

Прикачен файл:
vvv.jpg
vvv.jpg [ 135.05 KиБ | Видяна 841 пъти ]

Подмамих се разбира се от режисьора – Люк Бесон. Освен това сестра ми ме нави да го гледам, че много й харесал и т.н. – викам – дообре!
К’во да ви кажа.... цветна тъпотия, наблъскана с ефекти до козирката и съдържание нула. Сега ще си направя малко гаргара:

Годината е незнам си коя си в близко и недалечно бъдеще, човечеството строи станиция орбитална, където да може на воля да се ръкува с всякаква елиън паплач.
В един момент обаче, станцията дотолкова става огромна, че вече застрашава майката Земя и затова се изнася в една далечна майна, която не разбрах къде е, освен че е далече...
И там продължиха да идват извънземни изчадия на талази...

През това време някъде на планета Х живеят някви Емота сред пясъци, море и добрина.
Основното им занимание е да галят някакви опосуми по гъзицата, така че опосума да дрисне синьо топче. Тия сини топчета се събират в листа и се складират, защото не са обикновени топчета а топче-чудо! Всяко топче е супер-мега-гига-хипер бомба и затова е много ценно!
Не щеш ли обаче, в един обикновен мирен ден на събиране на топчета, от небето почват да падат някакви скраб неща, защото горе в орбита се води космическа патаклама между хора и някакави други, и каквото падне – пада върху емотата, които загиват тъжно, но успяват да се спасят 20на + 1 опосум!

През това време имаме двама главни герои – мадамата е супер – играе я една манеканка там как й беше името... а да – Cara Delivingne (видях я в imdb). Партньора й беше някакъв турбо утепляк, дето не знам от къде изобщо го намериха. Пасваха си с мадамата като уиски с туршия. Както и да е..
Та тези двамцата работеха за някаква агенция и бяха агенти, които пазеха нещо си – в смисъл, гонеха разни хакери в някакво друго измерение на един пазар в една пустиня, и успяха да докопат оня оцелелия опосум, който дриска топчета, и мадамата си го навря в джоба, щото много й хареса и все го галеше, ама той не пожела да снесе топче!

През това време нали на станцията в средата баш, има няква аномалия, където който отиде мре, щото било отровно. Някакъв там военен обясняваше как от години не можели да пристъпват там в центъра, щото се мре на кило обаче, нашите двамата агенти решиха да видят кво е туй нещо, ама докато се накумят, от някъде се появиха взвод емота (ония оцелелите) и за нула време увъртяха всички личен състав в някави сополи...
Да ама нашия не е вчерашен и се отмота от сополите и се втурна да ги гони с някъв спейс-мотор ама се преби като куче, та се наложи мадамата да го спасява.
Нея пък я пелниха някви рептили, на които вожда им искаше да я яде, та се наложи пича да върне жеста. Те тия рептилите нали живеят и те на станцията ама там никой не може да влиза, щото било забранена зона!!!

Оказа се, че оня военния нарочно лъже, че в средата на станцията не се живее, защото е особено виновен и много добре знае, че там в средата всъщност емотата са си направили база, за да има къде да спят докат търсят опосума! Да ама нашите го разобличиха и той беше наказан!
Накрая се разбраха с емотата, върнаха им опосума, те го погалиха както си трябва и той дрисна ново точпе, което – оп – направи им нова планета с пясъци, плаж и добрина, а пича най-накрая успя да забие мадамата, щото през целия филм й беше навит, ма тя се правеше на ухапана!

И тва беше!

Не знам накъде е тръгнало киното, и не мога да проумея, как след филм като Леон, може да заснемеш такава тъпотия!
Ясно е, че трудно можеш да се самонадскочиш, ама ей така от кумова срама, барем нещо като Люси да извади от джоба, - по ще сме доволни.
Както и да е.
Успешна Нова година на всички!

In The Game Of Thrones, you win or you die,
there is no middle ground!

Нагоре
МнениеПубликувано: 05 яну 2018 14:37 
Извън линия

Горе-долу ставаше, на фона на останалите бозици :)

Текущи проекти:
Фигури

MY YOUTUBE CHANNEL

Нагоре
МнениеПубликувано: 08 яну 2018 10:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Moarein написа:
Я да споделя аз какво гледах напоследък...

Мишо, човек, като направи грешка, трябва да има силата да си я признае. В двоя случай - спираш на десетата минута и изтръгваш флашката от телевизоро! :D
Как си имал нервите това да го изгледаш докрай?!?!?

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 фев 2018 19:37 
Извън линия

Дано да е нещо по-различно като сюжет :)

Текущи проекти:
Фигури

MY YOUTUBE CHANNEL

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 май 2018 13:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Да се похваля - гледах Соло-то.
Ама не знам дали е за хвалба де... излязох от салона със смесени чувства...
На детето му хареса де - това е важното.
На мен като заклет Стар Варс фен - не толкоз.
Ако трябва да го класирам е по-зле от Роуг 1 и по добре от миналогодишното недоразумение...

Филма има своите моменти, които трудно мога да нарека "силни" - по-скоро "приемливи".
Неизвестния за мен актьор, кастнат за ролята на Соло се раздаде до колкото можа, даже на моменти долових далечна прилика с оргинала, така че го слагаме в графа "приемлив".
Денерис не можа да ме трогне.
Пол Бетани в ролята на лошия ми хареса.
Негъра в ролята на Ландо също се справи прилично.

Като цяло обаче - ненужен филм. Предпочитам миналото на Хан Соло да си е мистерия за мен (както беше досега), отколкот да приема ТОВА му минало.
Както и да е - филма заслужава едно гледане на кино, но само толкоз...

In The Game Of Thrones, you win or you die,
there is no middle ground!

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 май 2018 13:42 
Извън линия
Потребителски аватар

Личното ми мнение е че това е най-добрият филм след "Завръщането на джедаите".

Нагоре
МнениеПубликувано: 30 май 2018 21:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Слабо. Очаквах повече ... Само, в няколко момента, предизвика познатата тръпка. Спокойно, можеха да кръстят филма "Чуи" - в повечето време, ми беше най-интересния персонаж :rabbit:

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 836 мнения ]  Отиди на страница Предишна 152 53 54 55 56

Всички времена са UTC+03:00