Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 15 дек 2017 04:29

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ха Здравейте!
МнениеПубликувано: 25 сеп 2017 21:25 
Извън линия
Потребителски аватар

Ха здравейте и от мен :salut: ! Престратраших се да драсна и аз :) Казвам се Сокол ( да... Правилно го прочетохте ;) ), но някак обратно на името страстта ми е бронетехниката :) . От Калофер съм, но от доста време го играя "Столичанин в повече". Моделизма за мен е повече от хоби, той е и форма на медитация, нищо, че от време на време в матнтрите се споменават и майки и други близки роднини на иначе неодушевените модели :lol: . Като цяло следя форума от доста време, но още бая лепило има да изхабя и четки да съсипя, докъто почна да давам и аз акъл. До момента съм завършил един Tiger I 1/35 на Tamiya, една Panther-a Ausf.D 1/35 на ICM (още изтръпвам като се сетя те това, колко "мантри" отнесе), едно Ми-24 1/72 на Звезда, един Dicker Max 1/35 на Trumpeteer и цяла рота орезелени войничета да им правят компания в различни мащаби :lol: . По всеки един от тях има достатъчно забележчици, за това не съм ги снимал, но може би Dicker-a ще излезе сполучлив и ще го пусна, тук за малко критика, като му направя поставчицата ;) . В момента се занимавам с една A 10-тка 1/48 на Revel. Модела не е лош, но това не може да го спаси от разсеяния моделист :lol: та и там, ще се преживее с някой и друг компромис, да се надяваме за последно :) За нова година, получих от жената едно чудно малко компресорче с аерограф, което адски много промени цялата "игра" с боядисването, та може и на другите да вдъхна живот, но за това - по нататък. :)

Брее то не било толкова страшно, бе :) .

Нагоре
 Заглавие: Re: Ха Здравейте!
МнениеПубликувано: 26 сеп 2017 10:04 
Извън линия
Потребителски аватар

Дзен и изкуството да правиш бронетехника а?! И аз съм така, но правя хвърчила :) Снимай и показвай, по пронцип колкото си по начинаещ и нещата са по-зле, толкова е по-добре да снимаш и да показваш за да можем да ти помагаме с идей и съвети. Когато си корифей (като някой от колегите тук) няма как да ти помогнем освен да "ах-каме" и да се прехласваме по работата :).
Правилната нагласа да си добър моделист я имаш, сега трябва само да работиш по техниките ;), Успех и ще чакам снимки и тема в "Процес на изработка".

Поздрави,
Сашо

Нагоре
МнениеПубликувано: 26 сеп 2017 12:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Привет! :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 26 сеп 2017 14:52 
Извън линия
Потребителски аватар

Е па добре дошъл! :thumright:
Нема да се плашиш да снимаш. Важното е, че си си начесал красттта докато правиш модела. А както знаем - кефа цена няма.
Накрая - каквото стане. Не може всеки път да е перфектно. От 10 направени един модел да излезе като хората - берекет версин!
`Айде - давай снимковия мат`рял! :D

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC+02:00