Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 23 окт 2019 16:14

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Отговори  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано: 07 яну 2011 11:49 
Извън линия
Потребителски аватар

Предлагам една тема за хората,които живеят в Пловдив и околностите(може да се направи и за други градове),в която да обсъдим къде в Пловдив може да се закупят стендови модели.Това са местата,където аз съм виждал да се продават:
-магазина за стендови модели на "италианската уличка"(ул.11-ти Август)
-книжарница "Пингвините" ул.Райко Даскалов 5(срещу халите)
-книжарница "Сиела" в Мол Пловдив 3-ти етаж-тук пък имат вече цяла полица само за стендови модели,а преди имаше само два-три,колкото да има нещо
-магазин "Хобиленд" ул.Гладстон" 52(срещу Синдикалния дом)
-хипермаркет "Сани" ул.Капитан Райчо" 56-няколко танка и самолета на Италери при играчките,но пък на по-ниска цена.

Предлагам да допълваме списъка!

П.С.:Ако темата е неуместна може да я изтриете или ака не е за този раздел да я преместите!

Последна промяна от Panzer Kampfwagen IV на 21 яну 2011 19:41, променено общо 1 път.

Нагоре
МнениеПубликувано: 20 яну 2011 23:34 
Извън линия
Потребителски аватар

Много хубаво че си се сетил за това :thumleft: Имаш ли впечатления кой е най добре зареден?

Нагоре
МнениеПубликувано: 21 яну 2011 19:41 
Извън линия
Потребителски аватар

Аз засега съм най-доволен от магазина на 11-ти Август и от Хобиленд.Там(в Хобиленд) сега видях че има и трева за диорама и дървета-5 броя за 20лв. в М1/72.Между другото вадя от списъка Бонжура на главната-фалира.

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 авг 2011 19:20 
Извън линия
Потребителски аватар

Здравейте,

Имам бърз въпрос към пловдивчани -- извинете ме за беглото познаване на пловдивската география:

Има един магазин с модели -- нещо като книжарничка -- на една малка улица, под Стария град, успоредна на Главната пешеходна алея. Пада се от лявата страна на Алеята като се тръгне от джамията посока надолу към Театъра. Ако не съм особено ясен, ще се опитам да се оправя по карта и да дам име на уличката.

Та, въпросът ми е, това магазинче аджеба работи ли? Ходил съм до него няколко пъти в събота -- затворено! Ще се изям от яд вече, защото там имат една ранна Пантера Ausf. D на ICM в 1/35, и все не мога да я докопам! А няма залепено работно време, и иди го разбери :)

Много ще съм благодарен ако някой може да ми помогне с отговор -- кога работи пустото му магазинче, ако трябва да си взимам отпуска и да ида през работен ден!

Лека вечер, и успешна седмица!

Нагоре
МнениеПубликувано: 07 авг 2011 20:59 
Извън линия
Потребителски аватар

Магазинът се казва "Хобит" и се намира на ул. "11 август" 3 / бившата италианска улица - пресечка на главната/. Преди около 15 дена магазинът си работеше. Собственикът се казва Виктор и е много приятен човек. Телефонът му е 0885553374. Мисля, че е най- добре да му звъннеш. :thumleft:

Нагоре
МнениеПубликувано: 04 окт 2014 19:22 
Извън линия

Здравейте. Нов съм във форума и понеже имам път към Пловдив искам да попитам актуален ли е списъка с магазини към момента, понеже гледам че последните отговори са от преди няколко години? Интересувам се не толкова от модели а от материали. Благодаря предварително.

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC+03:00