Airgroup2000.com Member of International List of Scale Model Related Web Sites
Този форум е част от сайта на AirGroup 2000
Главен форум на AirGroup 2000

Форум за стендов моделизъм

Част от airgroup2000.com

Начало | Форум-основен | Форум-Модел | Криле | Океан | Океан Dreams | Оръжие |
Криле Ретросалон | Нато и България | Галерия | Военни новини | Поръчай онлайн |

HobbyCULT.com

В момента е 19 окт 2017 17:42

Всички времена са UTC+03:00

Създай нова тема  Отговори  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: HobbyCult
МнениеПубликувано: 08 дек 2011 17:51 
Извън линия
Потребителски аватар

UNIOR написа:
... и харен Чиляк :thumleft: :thumleft:

Харен, не, ами Харен! Аз като се напия, не само, че ме кара до вкъщи, ами и по стълбите ме влачи до втория етаж, подпира ме на вратата, звъни и бега, преди жената да е отворила! :cheers:

(г-н Кръстев, надявам се, че не Ви засягам със закачките си....)
:roll:

Нагоре
МнениеПубликувано: 09 дек 2011 09:44 
Извън линия
Потребителски аватар

ХобиКулт рууууулз :cheers: Поръчвам си за втори път и всичко е супер, цени, доставка, качество...абе всичко. И както казва Академика:"дано не се изкалпазани собственика" ;)

Нагоре
МнениеПубликувано: 14 фев 2012 20:19 
Извън линия
Потребителски аватар

Днес ми пристигна поръчката от HobbyCult. За пръв път пазарувах от магазина.
Цена, доставка и опаковане няма да коментирам - толкова прилежно опаковани боичките, че ме беше жал да ги отворя и да скъсам опаковката. Всичко това беше на много високо ниво!
Искам да кажа две думи за обслужването. Никога не съм очаквал, че може да има има такова обслужване в Бъглария. Все едно пазарувах от чужд магазин ... не знам (независимо дали моделистки или не). Изключително вежливо, точно, приятно Обслужването в този магазин е на толкова високо ниво, че не мога и няма с какво друго да го сравня. Просто е удоволствие да се пазарува от там.
За мен магазин HOBBYCULT е номер 1, и ще стои над останалите.

С една огромна благодарност към Спас Кръстев - собственик!

Нагоре
МнениеПубликувано: 14 фев 2012 20:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Ти май откри топлата вода :compress:

In The Game Of Thrones, you win or you die,
there is no middle ground!

Нагоре
МнениеПубликувано: 15 фев 2012 14:27 
Извън линия

Това не е много приятелски - все пак и топлата вода е екстра само на цивилизования свят!
Смятам, че Иво е направил необходимото, произхождайки от принципа да се хвали доброто
и добре свършената работа...за да няма после "Оти ручаааме жабетата!!!?" и неща от сорта.

Още не съм пазарувал от Хобикулт, но подкрепям хвалбите с две ръце, най-малкото за да поощряваме и
насърчаваме това което искаме всички моделисти - отлични търговци, хора добри в това което правят и т.н.
...а защо не и моделисти!!!!
:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

Нагоре
МнениеПубликувано: 15 мар 2012 13:55 
Извън линия

За втори път пазарувам от Hobby Cult. Извинявам се на колегата Иво че ще копирам неговото мнение но и моето е същото.
"Цена, доставка и опаковане няма да коментирам - толкова прилежно опаковани боичките, че ме беше жал да ги отворя и да скъсам опаковката. Всичко това беше на много високо ниво!
Искам да кажа две думи за обслужването. Никога не съм очаквал, че може да има има такова обслужване в Бъглария. Все едно пазарувах от чужд магазин ... не знам (независимо дали моделистки или не). Изключително вежливо, точно, приятно Обслужването в този магазин е на толкова високо ниво, че не мога и няма с какво друго да го сравня. Просто е удоволствие да се пазарува от там.
За мен магазин HOBBYCULT е номер 1, и ще стои над останалите.

С една огромна благодарност към Спас Кръстев - собственик!

"
Hobby Cult радвам се че Ви има :)

Нагоре
МнениеПубликувано: 28 сеп 2012 14:54 
Извън линия
Потребителски аватар

И аз съм много доволен от Hobby Cult :thumleft:
За моделите които предлагат няма какво да разказвам, но много ми харесаха инструментите на EXEL! :king:

Нагоре
МнениеПубликувано: 11 яну 2013 12:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Този и-мейл пристигна преди малко! Цитирам го напълно дословно (надям се Спас Кръстев да няма нищо против) :)

Скъпи Приятели,

За нас е удоволствие да Ви информираме, че освен с електронен магазин вече разполагаме и с реален такъв!
Можете да ни откриете на адрес ул. Шипка 6 - гр. София през всеки ден от седмицата в следните часови диапазони:

Понеделник - Петък - от 09:30 до 19:30

Събота - от 10:00 до 19:00

Неделя - от 10:30 до 17:00

Във връзка с откриването на новия ни магазин бихме искали да Ви информираме, че ще настъпят промени в условията за доставка на електронни поръчки, за които съвсем скоро ще Ви известим.
Заповядайте! Всеки регистриран потребител в нашия електронен магазин ползва
постоянна отстъпка от 10% при поръчка в реалния ни магазин!

С най-сърдечни поздрави!

Екипът на HobbyCULT.com

Честито!!! :thumleft: Успех на магазина и на хората, които стоят зад него и влагат всичко в неговата реализация! :king:

Нагоре
МнениеПубликувано: 11 яну 2013 13:43 
Извън линия
Потребителски аватар

Честито и от мен и успехи! :thumright:

Нагоре
МнениеПубликувано: 11 яну 2013 14:36 
Извън линия
Потребителски аватар

Честито и много успехи на Спас и Hobby Cult.

Нагоре
МнениеПубликувано: 11 яну 2013 20:06 
Извън линия
Потребителски аватар

А от понеделник ли ще работят ?

Нагоре
МнениеПубликувано: 11 яну 2013 20:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Иво написа:
Можете да ни откриете на адрес ул. Шипка 6 - гр. София

:evil: Пак в София магазин. Как не се намери някой да отвори във Варна един свестен магазин.

Поздравления за стъпката на Спас и екипа на ХобиКулт, успешна търговия му пожелавам. :thumleft: :jokercolor:

Нагоре
МнениеПубликувано: 22 апр 2013 20:42 
Извън линия
Потребителски аватар

според майка ми магазина в София на хоби култ е от двата с най добро и прилежно обслужване както казва тя с кеф да си дадеш парите :thumright:

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 окт 2015 12:02 
Извън линия

Колеги, вижте какво получих по е-мейл от hobbycult:

Скъпи Приятели,
За съжаление ни се налага да Ви информираме, че през настоящата 2015-та година ни бе отнета възможността да дистрибутираме продуктите на Zvezda (Русия) и Mr.Hobby/Gunze Sangyo (Япония). Това се случва след 5 (пет) години на почтен бизнес и непрекъснато нарастващи търговски обороти към въпросните производители, като през целия този период на партньорство нито за миг не сме имали намерения и съответно не сме предприемали действия, с които по един или друг начин да накърним интересите на трета страна.
Убедени сме, че в конкретния случай поставянето на въпроси като Кой, Как, Защо и най-вече - по Какъв начин, е чиста проба риторика! Всеки един от Вас сам може да достигне до своите отговори...
Като хора с чест и достойнство (добродетели, все по-дефицитни в съвременния свят) в настоящия момент приемаме за наш морален дълг и задължение открито да Ви информираме за новото статукво, което няма как да бъде скрито и да остане незабелязано от Вас - нашите дългогодишни клиенти и партньори. Желаем без недомлъвки да елиминираме всякакви бъдещи съмнения и подозрения. И в крайна сметка, и въпреки всичко - да продължим с гордо вдигнати глави от постигнатото с много труд и любов за двата световни производителя в България през последните пет години.
И тъй като Парите все още не са всичко на този свят, приемете най-искрените ни пожелания - бъдете здрави и никога не губете достойнството си!
Екипът на HobbyCULT.com

Имате ли представа какво се е случило?

Нагоре
МнениеПубликувано: 23 окт 2015 15:43 
Извън линия
Потребителски аватар

Аз получих същото писмо, но не знам. Мога само да гадая и предполагам.

Мисля, че цялата ситуация с руснаците е ясна. България и българското правителство от "мъже" поддържат много "добър", "конструктивен", "вежлив" и "уважителен" тон с руснаците. ;) Изпълнявайки чужди заповеди налагат ембарго на всичко, което им скимне. Някак логично е и от руска страна да прекратят отношенията си с България. Не знам само защо и Япония е в това число, това вече не ми е ясно.

Еврогейския стоков оборот обаче няма да спре скоро .... ;)
Щом на дъщерите си вече може да купите Барби с бурка, забулена цялата в черно, по всички ислямски традиции и то в България. То и модели ще се намерят от нейде. :)

ХобиКулт е прекрасен магазин. Досега винаги са били изключително коректни, такива са и сега. Не спирайте да ги подкрепяте! :)

Нагоре
Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 Следваща

Всички времена са UTC+03:00